Jak założyć własną firmę?

Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o. o.  zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne pod hasłem „START Z AGENCJĄ”. Spotkanie organizowane jest już kilku lat, a jego adresatami  są osoby planujące założyć własną działalność gospodarczą. W jego trakcie będzie się można dowiedzieć, jakie są procedury rejestracji działalności gospodarczej, jak wygląda temat rozliczeń prawno – skarbowych oraz ubezpieczeń społecznych w świetle aktualnych przepisów. Uczestnicy będą mogli tez zdobyć wiedzę na temat źródeł pozyskiwania środków na założenie własnej firmy, a także wykorzystania platform elektronicznych w kontaktach z urzędami (np. ZUS PUE, ePUAP, e-Deklaracje).

Prezentacje poprowadzą specjaliści z Urzędu Skarbowego, Referatu Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim, Powiatowego Urzędu Pracy, Inspektoratu ZUS w Ostrowcu  Św.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 30 marca do Centrum Biurowo – Konferencyjnego przy ul. Sandomierskiej 26 A do sali 120 (I piętro). Początek spotkania o godz. 10.00

Polecamy również