Worek medali

w1 w2 w4Hala Widowiskowo – Sportowa przy ul.Świętokrzyskiej gościła młodych adeptów taekwondo. 200 zawodników i zawodniczek z województw: mazowieckiego, lubelskiego i świętokrzyskiego rywalizowało w konkurencjach sprawnościowych, poomse i w walce. Zawody patronatem objął Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, z rąk którego zawodnicy odebrali wywalczone medale.

Ostrowiec reprezentowało 8 młodzików, którzy zdobyli 9 medali i 15 dzieci z OSTO., którzy wywalczyli worek medali, bo aż 28. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików to najważniejsza impreza dla tej kategorii wiekowej w roku. Każdy zawodnik naszego klubu zakończył rywalizację na podium:
złoty medal: Antoni Świercz srebrny medal: Aleksandra Ćwikła, Kacper Kaczmarzyk, Dominik Czaja brązowy medal: Adam Pater, Paweł Mikołajczyk, Ewa Czarnecka, Natalia Mortka.
Zawody dla dzieci miały na celu popularyzację naszej dyscypliny i zachęcenie młodych zawodników do rywalizacji sportowej. Udział w zawodach to duże przeżycie, tym bardziej cieszy dobra postawa zawodników OSTO:
Oliwia Chojnacka: 2 srebrne medale
Borys Cybulski, Borys Matysiak, Erwin Niekłań: brązowe medale.
Czwarte miejsca w swoich kategoriach zajęli: Weronika Chojnacka, Jan Kaczmarzyk.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za walkę fair play. Dziękujemy za nieocenioną pomoc wszystkim zaangażowanym w organizację zawodów.