Dzień Otwarty w PSP 1

cz

1 2 3 4 5 69 marca odbył się dzień otwarty w PSP nr 1. Gościliśmy przyszłych pierwszoklasistów i dzieci oddziału przedszkolnego wraz z opiekunami, którzy  przybyli, by poznać nas i naszą szkołę. Pani dyrektor Renata Olszańska powitała  gości i przedstawiła ofertę edukacyjną naszej placówki, zaprosiła do zwiedzania budynku, a także udziału w licznych atrakcjach. Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego i Drużyny Harcerskiej „ Płomienie” spełniali się w roli przewodników. Dzień otwarty był okazją do naukowych eksperymentów i doświadczeń, a młodzi odkrywcy podejmowali twórcze i kreatywne aktywności. Dzieci obejrzały występy artystyczne, wzięły udział w zajęciach sportowych. Nasi goście spędzili czas w miłej atmosferze i podczas wspólnej zabawy mieli możliwość poznania swoich przyszłych kolegów i koleżanek.                                                                                                                              Dziękujemy za odwiedzenie naszej szkoły i do zobaczenia już we wrześniu!

Tekst i foto PSP 1

Polecamy również