34-latek odpowie za posiadanie amfetaminy

komenda

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 34 – letniego ostrowczanina. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie blisko 45 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Teraz za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej od pewnego czasu podejrzewali, że 34- letni mieszkaniec miasta może trudnić się narkotykowym procederem. W miniony czwartek tj. 17 listopada stróże prawa postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia. W trakcie pełnionej służby na ul. Polnej w Ostrowcu Świętokrzyskim zauważyli oni 34-latka.

W trakcie czynności funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie zawiniątko z białym proszkiem, wstępnie zidentyfikowane jako amfetamina. Łącznie w trakcie przeszukań u ostrowczanina kryminalni zabezpieczyli blisko 45 gramów tego narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W miniony piątek został doprowadzony do prokuratury, gdzie tłumaczył się z posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Polecamy również