Podziękowania za wiele lat pracy

dyr fiolik na emeryturze

Bardzo sympatycznym akcentem rozpoczęły się dzisiejsze obrady sesji rady miasta. Prezydent miasta Jarosław Górczyński, przewodnicząca Rady Miasta Ostrowca Irena Renduda – Dudek, radni oraz zaproszeni goście podziękowali za wiele lat pracy długoletniemu dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Stanisławowi Fiolikowi, który odchodzi na emeryturę.

– Przeprowadził Pan MOPS przez najtrudniejsze lata- mówi prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński. – Działał Pan jako radny powiatowy oraz wielki społecznik. W życiu każdego człowieka przychodzi czas, kiedy to nadchodzi kolejny etap. Serdecznie dziękuję za pracę na rzecz Ostrowca Świętokrzyskiego. Życzę dużo zdrowia.

Do życzeń dołączyła się przewodnicząca Irena Renduda – Dudek, a na sali rozległy się gromkie brawa. Pan dyrektor otrzymał pamiątkowy grawerton i kwiaty.DSC02497DSC02498DSC02500DSC02514

– Serdecznie dziękuję za pamięć – mówi Stanisław Fiolik.- Zawsze bardzo dobrze współpracowało mi się z samorządem ostrowieckim. Były czasy trudne przez, które przebrnęliśmy wspólnie z moimi współpracownikami. Zawsze wśród radnych spotykałem się ze zrozumieniem i wyrozumiałością. To mi bardzo pomogło w pracy. Na pewno jeszcze będę pracował społecznie, bo nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej.

Polecamy również