Nasza Magdalena w Finale Miss Polonia 2017

magda czolo

magda super czoloRozmowa z Magdaleną Swat, rodowitą Ostrowczanką, finalistką konkursu Miss Polonia 2017.

– Jak wyglądała droga do finału konkursu Miss Polonia 2017?

Nie jest to porywająca historia. Po prostu  postanowiłam spróbować czegoś innego niż modeling, więc wysłałam swoje zgłoszenie do Miss Polonia po czym  zaprosili mnie na casting. Udało mi się zakwalifikować do finałowej dwudziestki.

-Na pewno teraz czekają Panią bardzo intensywne przygotowania do występu. Jak wygląda trening finalistki konkursu Miss Polonia?

magda czolomagda1 magda2 magda3mgda4magda5Już długo przed zgrupowaniem zaczęłam przygotowania do konkursu. Dużo ćwiczyłam na siłowni, starałam się jeść zdrowo, dbałam o wygląd jak nigdy wcześniej. Teraz jestem właśnie na zgrupowaniu i mimo to, że ma ono miejsce w spa wcale nie mam czasu na relaks. Codziennie mamy jakieś nagrania, konferencje, warsztaty, przymiarki. Wstajemy z rana i idziemy spać późno wieczorem. Do tego musimy dbać bardzo o wygląd, wszystko musi być na tip top, co w pośpiechu nie jest łatwe.

-Mieszka Pani w Warszawie, ale będzie Pani reprezentować nasze miasto
Tak, mieszkam w Warszawie od prawie 5 lat. Wychowałam się na przedmieściach Ostrowca Świętokrzyskiego, uczęszczałam do Liceum ogólnokształcącego im. C.K Norwida . Mam sentyment do tego miasta, to w jego okolicach spędziłam większość życia, wiec lubię tam wracać. Jestem dumna, że mogę reprezentować Ostrowiec i udowodnić, że osoba z niedużego miasta może wiele osiągnąć jeśli bardzo chcę.

– Jakie atutu będą przemawiać na Pani korzyć podczas konkursu?
Szczerze mówiąc trudno mi to ocenić, bo nie do końca wiem jakie cechy jurorzy uważają za najistotniejsze. Ale jeśli miałabym wymienić najlepsze dla mnie to wydaje mi się, że otwartość, doświadczenie w świecie mediów i naturalność.

-Kiedy będziemy mogli Panią podziwiać i gdzie?

Niestety nie będzie emisji w telewizji lecz na stronie www.misspolonia.com.pl
Do niedzieli 26listopada ( finał ) można głosować na Miss Publiczności, jeśli chcielibyście Państwo zagłosować na mnie to wystarczy wysłać SMS o treści MISSPOLONIA.8  na numer 73601 będę bardzo wdzięczna.

– Dziękuje za rozmowę i życzę zdobycia korony Miss Polonia.

Fot. Archiwum prywatne

Polecamy również