Prestiżowa nagroda dla Gminy Ostrowiec

orly dla gminy ostyrtowiec

Decyzją Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Gmina Ostrowiec Świętokrzyski została nominowana do nagrody specjalnej „Gmina 30-lecia Wolności RP”. Nominacja jest docenieniem działań gminy ukierunkowanych na podnoszenie standardów obsługi, wzrostu jakości życia oraz pozycji w regionie. Nagrodę odebrał wczoraj podczas Wielkiej Gali „30 lat Wolności RP” w Warszawie prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

– To prestiżowe wydarzenie, które w środowisku samorządowym cieszy się ogromnym uznaniem – mówi Jarosław Górczyński, prezydent Ostrowca. – Wskazuje i docenia dobre samorządowe wzorce, ale też umacnia pozycję samorządów jako silnych marek. Możemy być dumni, że znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych, jako samorząd potrafiący wykorzystać możliwości rozwoju, nastawiony na współpracę z mieszkańcami, przedsiębiorcami i inwestorami.

Przyznając Gminie Ostrowiec Świętokrzyski nagrodę „Gminy 30-lecia Wolności RP” Kapituła Konkursowa brała pod uwagę całokształt działań władz samorządowych, które warunkowały rozwój Ostrowca Świętokrzyskiego zwłaszcza na przestrzeni ostatnich lat w następujących obszarach: ochrona środowiska, edukacja, ochrona zdrowia, wydarzenia kulturalne, polityka prorodzinna, inwestycje miejskie oraz rozwój gospodarczy miasta.orly1

Plebiscyt Orły Polskiego Samorządu jest najbardziej cenionym przedsięwzięciem
w środowisku samorządowym realizowanym w ramach Ogólnopolskiego Programu Regionów Samorządowa Marka Roku. Pokazuje i krzewi najlepsze wzorce funkcjonowania i rozwoju samorządów.

 

         

Polecamy również