Rusza Stacja Narciarska „Szwajcaria Bałtowska”

Szwajcaria Bałtowska 29.11.2018 (1)

Już w sobotę tj. 1 grudnia 2018 r. rusza Stacja Narciarska „Szwajcaria Bałtowska”. Wyciągi zostaną uruchomione w godzinach popołudniowych – dokładną godzinę startu właściciele stacji podadzą już wkrótce na stronie www.szwajcariabaltowska.pl.

Na sobotę zostaną uruchomione dwa wyciągi orczykowe, dwie trasy zjazdowe nr 1 i 2 oraz ośla łączka. Oczywiście działać będzie również wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

Zobacz obraz z kamerek na stoku.

Trwa naśnieżanie wszystkich tras zjazdowych, więc bardzo możliwe, że już wkrótce uda się uruchomić pozostałe trasy i kolej krzesełkową.

Przypominamy, że 30 listopada rusza również Wioska Świętego Mikołaja w Bałtowie. To bajkowe miejsce dla rodzin z dziećmi, gdzie każdy może porozmawiać ze Świętym Mikołajem, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy włączyć się do wspólnej zabawy z wesołymi elfami – pomocnikami Świętego Mikołaja. Tuż obok JuraParku powstała „Kraina Królowej Śniegu”, gdzie miłośnicy bajki Disney’a „Kraina Lodu” mogą jeszcze raz przeżyć niezwykłe przygody Elzy i jej przyjaciół – tym razem w zupełnie innej odsłonie.

Szwajcaria Bałtowska 29.11.2018 (2) mapa Szwajcaria Bałtowska_m

Stacja Narciarska „Szwajcaria Bałtowska”
27-423 Bałtów 8a
woj. świętokrzyskie
www.szwajcariabaltowska.pl

Polecamy również